تاریخچه شرکت نخل هانی جنوب

نخل هانی جنوب، شرکتی نام آشنا با ربع قرن تجربه در زمینه بسته بندی، فرآوری و صادرات محصول خرما است. این شرکت محصولات خود را در داخل و خارج از ایران تحت نام های تجاری”هانی، رنگینک، سلوا” عرضه می کند و این محصولات در تمامی مراحل بسته بندی و عرضه بطور کامل از سوی نهادهای ناظر بهداشتی و کیفی مورد مراقبت و نظارت قرار دارند.
شرکت نخل هانی جنوب افتخار دارد که در زمینه کنترل کیفیت و سیستم های کنترل مدیریتی، موفق به دریافت حداقل ده گواهینامه اجباری و افتخاری شده است که نشان استاندارد از سوی سازمان استاندارد ایران، نشان سیب سلامت از سوی سازمان غذا و دارو، گواهینامه های ISO 9001،HACCP  و ISO 22000 از آن جمله هستند.

شرکت نخل هانی جنوب

شرکت بازرگانی هانی جنوب با در اختیار داشتن سردخانه صنعتی در شهرستان دشتستان اقدام به عرضه و صادرات خرما کبکاب با دو گونه درجه 1 و درجه 2 می نماید.محصولات این شرکت با حذف واسطه و به قیمت تولید خواهد بود.صادرات خرما کبکاب با بسته بندی شرکت نخل هانی جنوب و پس از همگن سازی عرضه می شود.

کارخانه شرکت نخل هانی جنوب

این کارخانه در زمینی به وسعت 13 هزار متر مربع در شهرک صنعتی برازجان استقرار دارد و امروزه با دارا بودن امکانات کامل فرآوری و بسته بندی انواع خرما و همچنین انبار و سردخانه های بهداشتی، جزو یکی از مدرن ترین کارخانه های بسته بندی و فراوری خرما در ایران به شمار می رود.

تمامی پرسنل کارخانه، همگی با همدلی و اراده متعهدند تا به منظور ارائه محصولی سالم، مطلوب و با کیفیت به مصرف کنندگان تلاش کنند و دامنه فعالیت خود را در آن سوی مرزهای ایران هر چه بیشتر وسعت بخشند.

این کارخانه همچنین تحت نظارت و بازرسی مستمر سازمان استاندارد ملی ایران که متصدی کنترل کیفیت کلیه محصولات تولیدی در داخل کشور می باشد و سازمان غذا و داروی کشور جمهوری اسلامی ایران که نظارت بهداشتی و سلامتی به مواد تولیدی و توزیع شده است قرار دارد.

با توجه به اهمیت صنعت فرآوری و بسته بندی خرما، مدیران این مجموعه برآن شدند تا با تأسیس یک شرکت صنعتی در زمینه طراحی و ساخت خطوط فرآوری و بسته بندی علاوه بر تأمین نیاز ماشین آلات خود نسبت به اخذ سفارش مشتریان و صاحبان سایر تولیدی ها در اقصی نقاط ایران و حتی خارج از کشور اقدام نمایند.

گواهینامه ها و افتخارات

شرکت هانی جنوب از سال 1385 در عرضه صادرات و بسته بندی خرما،توانسته است محصولات خود را به استان های خوزستان، تهران، فارس، البرز، اصفهان، همدان و همچنین کشور های امارات و آلمان صادر کند.

تندیس دریافتی از جشنواره رنگینک خرمای کشور

لوح دریافتی از وزارت بهداشت درمان و آموزش کشور

دریافت گواهی تاییدیه پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری

لوح دریافتی از سمینار تحول فرهنگ کسب و کار

متخصصان ما آماده پاسخگویی به سوالات متداول شما عزیزان در هر وقت از شبانه روز میباشند.